Komix » Co je nového a média » Napojení na EET

Napojení na EET

Napojení na EET

Společnost Linde Gas a.s.  potřebovala upravit stávající ERP systém tak, aby splnila povinné legislativní požadavky na EET. 

Řešení se mělo dotýkat osobních počítačů a skenerů pro podporu mobilních prodejců. Modifikace stávajícího ERP o požadavky EET nebyla možná, proto jsme navrhli jiné řešení, které jsme realizovali ve spolupráci s AUTOCONTEM.

Přínosy řešení pro počítače a skenery:

» Splnění požadavků na EET
» Řešení pro počítače i skenery bez nutnosti dalšího hardwarového řešení
» Aplikace plně kompatibilní se stávajícím ERP pro potřeby interních i externích prodejců

Implementace řešení pro pc a skenery

Pro klienta jsme vytvořili aplikaci, která umožnila interním i externím prodejcům bezezbytku splnit požadavky na EET.  Respektovali jsme zadání klienta a rozšířili stávající systém o EET bez zatížení pracovníků dalším samostatným hardwarovým prostředkem. Řešení spočívá v aplikaci, která umožňuje uživateli pořídit účtenku podle původní faktury.

Druhá část řešení byla technologicky zajímavější. Výzvou byla pro naše vývojáře čtečka čárových kódů pro podporu mobilních prodejců, založena na platformě Windows CE, která neumožňovala vyhovět všem technologickým požadavkům EET.

Při řešení se objevily technické problémy s neschopností skeneru zpracovávat kryptografické operace, které EET vyžadovalo. I přes vzniklé překážky jsme byli schopni na hardwaru a softwaru čtečky aplikaci vytvořit a zprovoznit.

Společnost Linde díky řešení obstála ve splnění legislativních požadavků a uspořila čas i náklady, které by vyžadovalo případné samostatné hardwarové řešení.

Sdílet
IT analýza: souvislosti mezi modely – bez konzistence není kvalita

IT analýza: souvislosti mezi modely – bez konzistence není kvalita

KOMIX jako průvodce IT galaxií

KOMIX jako průvodce IT galaxií